Mūsu PIEDĀVĀJUMS

PIETURAS vieta + TIKŠANĀS vieta + ekskluzīva NAKTSMĪTNE

PAPILDUS PIEDĀVĀJUMI: *Kanoe laivu un 3-vietīgas airu laivas noma, *Ēdienu piegāde no vietējām kafejnīcām, *Atbalsts tūrisma maršrutu sastādīšanā pa Latgali, *Radošās darbnīcas un motivācijas programmas, *Kafijas pauzes un trauki Jūsu organizētiem pasākumiem


1. Pieturas vieta 

Apskatei un iegādei

Vairāk kā 250 mūsdienu Latgales amatniecības izstrādājumu ekspozīcija reālā mājas vidē - ar iespēju tos iegādāties kā vietējos suvenīrus vai dāvanas. 

Parasti pie mums pavadīsiet apmēram 1 stundu - tieši tik būs nepieciešams, lai nesteidzoties izstaigātu visu Mūsmāju, visās iepazītos ar izstrādājumiem, kas izvietoti visās telpās (viesistabā, virtuvē, guļamistabās, koridorā, vannasistabā), lai saņemtu atbildes uz jautājumiem par amatniekiem, par viņu darbības un izstrādājumu specifiku. Visu, kas iepatiksies, uzreiz varēsiet arī iegādāties. Ne velti HANDMADE LATGOLA jau ieguvusi savu neformālo otro nosaukumu "Latgales IKEA".  

2. Tikšanās vieta

Pasākumiem un sarunām 

Mājīga vieta jēgpilnām sarunām, apmācībām, tematiskiem pasākumiem, foto sesijām un mini-konferencēm (līdz 20 cilvēkiem) pozitīvā gaisotnē

Piemēri, kādiem pasākumiem HANDMADE LATGOLAs viesistaba jau izmantota līdz šim: 

  • Angļu valodas apmācību kursi
  • Ceļojumu stāstu vakari
  • Biedrības padomes sēde
  • Projektu prezentācijas pasākums
  • Skolas absoventu tikšanās
  • Meditāciju vakari
  • Biznesa tikšanās u.c.     

Uz vietas būs virtuves aprīkojums. Vai arī iespējams pasūtīt mūsu nodrošinātu kafijas pauzi!


3. Ekskluzīva naktsmītne

Naktsmieram un atpūtai 

Ekskluzīva divu guļamistabu naktsmītne (līdz 6 cilvēkiem) - pilsētā, bet ar lauku klusumu, svaigu gaisu, lina palagu maigumu un Dubnas saulrieta mieru.

HANDMADE LATGOLĀ varēsiet gulēt lina palagos, no rīta slaucīties lina dvieļos, neierobežoti baudīt svaigi maltu pupiņu kafiju vai tepat dārzā audzētu kumelīšu un piparmētru tēju. Jūsu rīcībā būs visa Mūsmāja, dārzs,  terase, kur vakariņās saulrieta noskaņās varat baudīt pašu grillētus gardumus (visi grila piederumi uz vietas!) vai arī izvēlēties kādu gatavo ēdienu no kafejnīcas "5.elements" piedāvājuma (kafejnīcas ēdienkarte jau atodas Handmade Latgolā uz virtuves galda: izvēlieties, pasūtiet un mēs atvedīsim :) 

Brauciet ciemos un ļaujiet mums sevi pārlutināt!