Mūsu KOMANDA

HANDMADE LATGOLA sevī glabā 5 paaudžu spēku, enerģiju un auru. 1930-to gadu sākumā mūsu "vacītis" Antons Rubins Dubnas krastā iegādājās zemes gabalu, uz kura 1936.gadā uzbūvēja šķūņa/kūts ēku - pēc 80 gadu kalpošanas ēka piedzīvoja savu atdzimšanu (vai arī "pārdzimšanu")... 

Antona dēlam Jāzepam ar sievu Veroniku (mūsu mīļo Omīti) piedzima 2 meitas - Emerita un Valentija (kurām katrai atkal pa divas meitas). Emerita pēc studijām Rīgā un daļas mūža Vidzemē, kopš 1988.gada dzīvo un strādā Līvānos. 2018.gadā viņa noslēdza pedagoga darbu Līvānu 1.vidusskolā, un šobrīd kopā ar meitu Mariku veido HANDMADE LATGOLA komandas kodolu. Kamēr abas dāmas saimnieko pie iekštelpu uzkopšanas un gatavošanas viesu uzņemšanai, āra teritorijas un zaļās zonas (līdz pat Dubnas upei) pārraudzība uzticēta Emeritas znotam Edgaram. HANDMADE LATGOLA mazajos darbiņos palīdz Emeritas mazmeitas Māra un Marta.

 

Mūsu sadarbības partneri


HANDMADE LATGOLĀ varat iepazīties ar 25 Latgales amatnieku izstrādājumiem - no Līvānu, Preiļu un Aglonas novadiem, no Krāslavas, Daugavpils, Balviem u.c. Katrs amatnieks piešķir savu krāsu un niansi, lai kopā Jums sniegtu latgaliski sirsnīgo eleganci un māju sajūtu.